Věřit si a věřit v přání

Už jste někdy přemýšleli nad tím proč je většina sebejistých lidí tak úspěšných? Mají prostě štěstí, nebo mají něco navíc? Odpověď je jednoduchá,  je to něco navíc. Tím hlavním rozdílem být úspěšný a umět se prodat je sebejistota. Ovšem toto se nelze naučit ze dne na den.

Pokud se podíváte na úspěšné lidi, vidíte v jistých ohledech vzor. Chtěli by jste mít něco co mají oni, to něco proč jsou tak úspěšní. Ale pocit sebejistoty je znakem delšího trvání, kdy tito lidé si jsou sebejistí dlouhou dobu. Může to být výchovou, může to být skvělým začátkem rozjetého byznysu, kvalitním zázemím rodiny a přátel. Někdy je ovšem sebejistota srovnávána jako nadřazenost. Někteří jsou si tímto svým postavením vědomi a dávají to znát více než je zdrávo, to je bohužel pro všechny spíše odstrašující případ. Ale jakmile uvidíte úspěšného, pokorného člověka, něco vám říká že by jste třeba chtěli být jako on.

To nejdůležitější ovšem je jedna zásada a tou je skutečná víra. Toužíte li po úspěchu, po nějaké materiální hodnotě, nestačí si říkat „chci to“, „přeju si to“. Ten pocit musí být tak silný, tak skutečný že v hlavě máte samotné přání na dosah. To přání si přejete tak moc, že den co den na to myslíte, chodíte a přemýšlíte jak toho docílit. To je to správné přání které vede k úspěchu nebo k dosažení věci.

Pokud ale něco chcete a každý večer si nuceně řeknete, chtěl bych to, chci to, ta víra přání nejde z vás. Úspěch se dostaví za velmi dlouhou dobu, nebo vůbec.

Už se vám někdy stalo že jste si něco tak moc přáli a ono to přišlo jako „náhoda“? Tak moc jste to chtěli a ono z ničeho nic to tady bylo, samo od sebe. Pokud ano, sami jste poznali rozdíl.  Toto je rozdíl úspěšných lidí, protože jejich víra je tak silná, že toho dosáhnou. A to ať už se týká čehokoliv.